Cennik

Na festiwalu Pannonica „od zawsze” obowiązuje zasada „Kupujesz wcześniej, kupujesz taniej!”. Tak samo bardziej opłaca się zakup karnetów /biletów w przedsprzedaży niż np. w kasie na miejscu podczas festiwalu.

Cennik na 2019 prezentuje się tak:

 

Karnety (i bilety dzienne) w przedsprzedaży można kupować tutaj >>>  https://ekobilet.pl/ckis/pannonica2019-karnety 

Uwaga: na Festiwalu Pannonica dzieci (do 140 cm wzrostu) mogą przebywać w wiosce festiwalowej BEZ OPŁAT (pod opieką dorosłych). Co oznacza, że (tak jak w poprzednich latach) nie potrzebują ani biletów (karnetów) ani opłaty za pole namiotowe! 🙂

Opłata za pole namiotowa wnoszona jest od osoby (nie od namiotu) i jest taka sama bez względu na ilość nocy (1 – 4)

Od 2018 r obowiązuje nowa opłata; za wjazd pojazdu do Camper Parku oraz za wjazd motocykla na pole namiotowe dla motocyklistów. Nocując w Camper Parku (a także w MotoParku czyli na polu namiotowym dla motocyklistów) wnosi się dwie opłaty: opłata za osobę i opłata za pojazd (kamper albo motocykl).
Jeśli ktoś uprze się, że chce rozbić namiot w CamperParku (są tacy!)  to ma (od 2019 r) legalnie taką możliwość, ale musi wnieść dodatkową opłatę za rozbicie namiotu w CamperParku, podczas, gdy na polu namiotowym i polu namiotowym dla motocyklistów nie ma takiej opłaty. Opłata za namiot rozbijany w CamperParku ma na na celu ograniczyć do minimum proceder zajmowania powierzchni Camper Parku przez namioty, których miejsce jest na … polu namiotowym. Z opłaty zwolnione są namioty dachowe rozkładane na dachu pojazdu. Natomiast opłata jest obowiązkowa dla wszystkich innych typów namiotów, w tym;  wolnostojących, przedsionków dostawianych do vanów i camperów oraz namiotów wypoczynkowych, zadaszeń i innych.

W 2019 r parking w sąsiedztwie wioski festiwalowej będzie nadal BEZPŁATNY*.

*W roku 2019 nie wprowadzamy opłaty za parking dla pojazdów z małą liczbą podróżujących w aucie (1-2 os). Opłata taka jest planowana w przyszłości, w ten sposób bowiem chcemy promować zachowania proekologiczne, w tym korzystanie z transportu zbiorowego oraz ograniczać stale rosnące zapotrzebowanie na powierzchnie parkingową.