Warsztatów Ci u nas MOC!

A w zasadzie nie tylko warsztatów, bo będą i teatrzyki i pakiety przygodowe, opowieści podróżnicze i mini-koncerty, animacje dla dzieci i projekcje filmów. Wszystko po to, żeby czas na Pannonice upływał Wam nie tylko miło, ale też i twórczo.

Każde wydarzenie towarzyszące festiwalowi wymagałaby pewnie krótkiego wytłumaczenia czy wprowadzenia, jednak teraz przede wszystkim chcemy zaprezentować Wam pełen program wydarzeń towarzyszących. Na część z nich (oznaczonych # w tytule) będą prowadzone zapisy. Żeby zapewnić sobie miejsce na warsztatach o ograniczonej liczbie miejsc trzeba będzie zgłosić się do biura festiwalowego „punkt informacyjny” i wpisać się na listę warsztatów z ograniczoną liczbą miejsc.
UWAGA: obowiązuje zasada, że 1 osoba może zapisać się na 1 wydarzenie (z zapisami) dziennie.

IMG_0346

Zapisy na warsztaty i inne atrakcje  prowadzimy od otwarcia wioski festiwalowej (czwartek od godz. 10.00) przez cały czas trwania festiwalu.  Na atrakcje dziecięce nie ma zapisów, ale ilość uczestników może być ograniczona ilością miejsca i materiałów.

wydarzenie prowadzący dzień godz. miejsce
animacje dla dzieci „Akcja Integracja” (chusta, bańki, folkosmos) planetazabawy.eu czwartek 11.00-16.00 tipi B
Od „Trębacze wszystkich krajów łaczcie się” po „Pannonica never sleeps” Witold Gapik czwartek 15.00 do późnej nocy namiot Amaranthine
„Wianki” warsztaty plecenia wianków „Dziewczyny Pannoniki” czwartek 15.00-17.00 zbiórka pod sceną
#warsztaty malowania henną Mehendi Masala czwartek 15.00-17.00 namiot Mehendi Masala
makatki czyli hafty zaangażowane społecznie – warsztat Żywa Pracownia czwartek 15.30-17.30 podcienie
węgierska wioska dziecięca animatorzy z Węgier czwartek 16.00-17.30 namioty w wiosce dziecięcej
spotkanie z autorem książki o szlaku ViaDinarica „Bałkańska Terra Incogniita” Grzegorz Kaczmarek czwartek 16.00-17.15 salka w stodole
afterparty niespodzianka czwartek po koncertach ???
Guczodisko by Dj Del Bosque aka Ivan Radojević Dj Del Bosque aka Ivan Radojević czwartek 23.59-4.00 (pt) Stodoła w Odnozynie
#nocne wędrowanie z ogniskiem na trasie i wschodem słońca na Radziejowej (1265 m n.p.m.) płatne $ Nasza Przygoda (Marcin Rola) piątek po koncertach do11.00 zbiórka przy moście na Popradzie (szczeg. w punkcie informacyjnym
retro „foto-teatr” Ferkó Kadara Ferkó Kadar (HU) piątek 9.00-17.30 namiot Ferkó Kadara
#warsztaty śmiechu Jacek Golański piątek 9.00-10.15 tipi A
#warsztaty tańców bułgarskich Katarzyna Witek piątek 9.30-11.30 podesty pod sceną
„Jaś i Małgosia” teatrzyk lalkowy teatr „Balbina” – Sosnowiec piątek 9.30-10.00 mała scena
#spływ pontonowy Popradem (z Rytra do Barcic) płatny $$ kajakipoprad.pl piątek 10.00-16.00 zapisy i zbiorka w Barcicach pod mostem n.Popradzie
węgierska wioska dziecieca i placyk zabaw animatorzy z Węgier piątek 10.00-17.30 ogródek, namioty w wiosce dziecięcej
#warsztaty papieru czerpanego (dla rodziców  i dzieci) Robert „Robb” Maciąg piątek 10.30-12.30 tipi A
makatki czyli hafty zaangażowane społecznie – warsztat Żywa Pracownia piątek 10.30-12.30 podcienie
animacje dla dzieci „Pobudzamy wyobraźnię” (recyckling, performance, folkPeople) planetazabawy.eu piątek 11.00-16.00 tipi B
„Dziedzictwo Rusinów/Łemkówna przykładzie kolekcji pieśni „Głosy przodków” (1925-1936)” seminarium Prof.. Akad. Mykolaj Mušinka (SK) piątek 11.00-11.50 salka w stodole
„Multietniczność Karpat” seminarium Dr Alexander Mušinka (SK) piątek 12.00-12.50 salka w stodole
#”Bałkański czaj” opowieści przy herbacie Ania i Piotr Mojżyszek piątek 12.00-13.30 jurta czajowa
#”Eko-sprzątanie i surviwalowy pakiet kosmetyczny” warsztat Anna Pietrusza piątek 12.30-14.30 tipi A
spotkanie z autorem ksiażki „Pijany martwym Gruzinem” Witold Gapik piątek 13.00-14.30 namiot Amaranthine
#Folk for Fun – tańce rumuńskie Anna Trąbała Nergiz piątek 13.00-15.00 biblioteka
#warsztaty pisania ikon Karol Lis piątek 13.30-15.30 podcienie
Machina Goldberga czyli wspólna budowa instalacji i opowieśc o wykluczeniu – warsztat Żywa Pracownia, Zupa na Plantach, MIserArt piątek 14.00-16.00 wiata na polu namiotowym
Od „Trębacze wszystkich krajów łaczcie się” po „Pannonica never sleeps” Witold Gapik piątek 15.00 do późnej nocy namiot Amaranthine
#warsztaty bodypointingu Margot Wierchomlańska piątek 15.00-17.00 tipi A
„Dźwięki Karpat” seminarium Dr Michal Smetanka (SK) piątek 15.00-15.50 salka w stodole
#”Mandala tańca – ciało w ruchu poprzez 5 żywiołów” warsztat Agnieszka Judycka piątek 15.00-17.15 biblioteka
#warsztaty didgeridoo Maciej Lubaś piątek 15.30-17.00 wiata nad Popradem
„Koziołek Matołek” teatrzyk lalkowy teatr „Balbina” – Sosnowiec piątek 16.30-17.00 mała scena
pokaz fireshow (przed koncertem Shantela) Leśne Licho piątek ok. 20.00 okolica przed sceną
kino „pod chmurką” „Ziemia niczyja” (wile krajów., 2000) reż. Danis Tanović Filip Nowak sobota 0.00-2:00 mała scena
kino nocne „pod chmurką: „To nie są najlepsze dni mojego życia” (węg, 2016) reż. Szabolcs Hajdu Filip Nowak sobota 2:00-3:50 mała scena
retro „foto-teatr” Ferkó Kadara Ferkó Kadar (HU) sobota 9.00-17.30 namiot Ferkó Kadara
#Folk for Fun – tańce słowian południowych i Turcji Anna Trąbała Nergiz sobota 9:00-11.00 podest pod sceną
węgierska wioska dziecieca i placyk zabaw animatorzy z Węgier sobota 10.00-17.30 ogródek, namioty w wiosce dziecięcej
spotkanie z autorką ksiażki „Po trochu” Weronika Gogola sobota 10.00-11.45 biblioteka w Barcicach
#warsztaty tańców węgierskich ZOORD (HU) sobota 10.00-12.00 stodoła w odnozynie
#spływ pontonowy Popradem (z Rytra do Barcic) płatny $$ kajakipoprad.pl sobota 10.00-16.00 zapisy i zbiorka w Barcicach pod mostem n.Popradzie
„Piraci na Pannonice” teatrzyk lalkowy teatr „Balbina” – Sosnowiec sobota 10.15-10.45 mała scena
#warsztaty i rozmowy o pszczołach (dla dzieci i dorosłych) Stowarzyszenie Apicultura sobota 10.30-12.30 przy stoisku Apicultury
makatki czyli hafty zaangażowane społecznie – warsztat Żywa Pracownia sobota 11.00-13.00 podcienie
animacje dla dzieci „Pobudzamy kreatywność” (wyprawa, folkMaski, balony) planetazabawy.eu sobota 11.00-16.00 tipi B
Od „Trębacze wszystkich krajów łaczcie się” po „Pannonica never sleeps” Witold Gapik sobota 15.00 do późnej nocy namiot Amaranthine
#”Samurai Shot” opowieści przy herbacie Ania i Piotr Mojżyszek sobota 12.00-13.30 jurta czajowa
#warsztaty tańców krajów b. Jugosławii Katarzyna Witek sobota 12.00-14.00 biblioteka w Barcicach
spotkanie z poch. z Barcic autorką ksiażek „Okruchy życia” i „Okruchy pamięci” Magdalena Ponurkiewicz sobota 13.30-15.00 salka w stodole
warsztaty masażu Marcin Woźniak sobota 13.30-15.30 mata przy jurcie czajowej
Narodowe Czytanie „Wesela” St. Wyspieńskiego Biblioteka w Barcicach sobota 14.30-16.00 biblioteka w Barcicach
#warsztaty „chińskie” dla dzieci Robert „Robb” Maciąg sobota 15.15-17.15 tipi A
spotkanie z autorem książki „Burek na śniadanie. Serbia dla Koneserów” Agrymir Iwicki sobota 15.30-17.00 salka w stodole
pasaż kuglarzy Leśne Licho i adepci kuglarstwa sobota 16.30-17.15 pasaż w wiosce festiwalowej
występ zespołu Iglika  (między koncertami Buda Folk Band i Fanfare Ciocaria) zespół pieśni i tańca Iglika sobota ok. 20.00 podesty przed sceną
afterparty niespodzianka sobota po koncertach ???
węgierski Dom Tańca – zabawa taneczna zespól ZOORD i goście Zoord i inni muzycy sobota 23.59-3.30 Stodoła w Odnozynie
retro „foto-teatr” Ferkó Kadara (pamiątkowe zdjęcia) Ferkó Kadar (HU) niedziela 9.00-11.00 namiot Ferkó Kadara
#warsztaty masażu relaksacyjnego Marcin Woźniak niedziela 9.00-10.00 tipi A
film animowany „Miasto kotów”  (węg) Filip Nowak niedziela 9.30-11.15 salka w stodole
koncert muzyki rusinów/łemków „Duchy Przodków” Karpaton niedziela 10.30-11.45 Biblioteka w Barcicachh
#przejazd pociągiem festiwalowym Barcice-Kraków Gł. 🙂 płatny $$$ Polregio niedziela 12.00-14:55 odjazd ze stacji Barcice
$ płatne 90 zł/os.
$$ płatny 20 (15) zł/os
$$$ platny 19 zł/os ( 9 zł dzieci)
Pobierz wersję do druku >>> Plan warsztatów i wydarzeń towarzyszących Pannonica 2017

Plan wioski festiwalowej z lokalizacją warsztatów

plan wioski festiwalowej8a

Brak komentarzy do "Warsztatów Ci u nas MOC!"


    Zostaw komentarz